Nuo balandžio 1 d. keičiasi eismo organizavimas Tilžės – Vytauto g. sankryžoje

Tilžės - Vytauto g. sankryža

Nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros al. (daugiau informacijos rasite čia: http://siauliai.lt/lit/Primename-kad-nuo-balandzio-1-d-uzdaromas-eismas-ausros-al/9), didžioji dalis transporto srauto, tame tarpe ir viešojo transporto, bus nukreipta per Cvirkos ir Vytauto gatves, dėl to Tilžės – P. Cvirkos g. sankryžoje bus pakoreguoti šviesoforo fazių laikai, o Tilžės – Vytauto g. – pakoreguoti šviesoforo laikai ir perorganizuotas eismas:

1. Tilžės – Vytauto g. sankryžoje iš Tilžės g. į Vytauto g.  link Žemaitės g. kairįjį posūkį bus galima atlikti iš dviejų juostų (antroje juostoje keičiasi eismas iš „tiesiai“ į „tiesiai ir į kairę“).

2. Laikinai bus panaikinta pėsčiųjų perėja per Tilžės g. (P. Cvirkos g. pusėje). Šiai pėsčiųjų perėjai yra keletas alternatyvų – lieka pėsčiųjų perėja per Tilžės g. „Rūtos“ pusėje ir pėsčiųjų perėja Per Tilžės g. Tilžės – Cvirkos g. sankryžoje. Nepanaikinus perėjos, dėl prognozuojamo žymaus transporto skaičiaus padidėjimo šioje sankryžoje, gali stipriai komplikuotis sankryžos pralaidumas.

Tikimės vairuotojų ir pėsčiųjų supratingumo ir kantrybės, kadangi eismo situacija miesto centre gali būti sudėtingesnė nei įprastai. Situacija šiose sankryžose bus nuolat stebima ir atsižvelgiant į faktinius eismo srautus  šviesoforų laikai bus koreguojami papildomai. UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ deda visas pastangas, kad sureguliuotų pasikeitusius eismo srautus ir vairuotojai bei pėstieji patirtų kuo mažiau nepatogumų.