UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ siūlomų paslaugų spektras

Dažnas Šiaulių miesto gyventojas paklaustas, kokia veikla užsiima UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ išgirdęs įmonės pavadinimą nė nedvejodamas atsakytų – gatvių apšvietimu, tačiau jau virš 80 darbuotojų turinti įmonė kryptingai ir efektyviai specializuojasi kur kas plačiau nei vienoje srityje!

Bendrovės veikloje galima išskirti šias pagrindines veiklos kryptis:

  1. APŠVIETIMAS. Išorinio gatvių, viešųjų erdvių, privačių teritorijų apšvietimo tinklų projektavimas ir įrengimas. Priežiūra ir  kapitalinis remontas. Apšvietimo valdymo sprendimai.
  2. ŠVIESOFORAI. Transporto srautų skaičiavimas ir eismo sankryžoje modeliavimas. Šviesoforų postų projektavimas. Įrengimas ir priežiūra. Šviesoforų konfigūravimas, stebėsena, valdymas.
  3. KELIO ŽENKLAI. Kelio ženklų ir sferinių veidrodžių įrengimas ir priežiūra. Nestandartinių kelio ženklų informacinių lentelių ir stendų gamyba ir įrengimas.
  4. GYVENAMŲJŲ IR NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ ADMINISTRAVIMAS. Administravimas. Techninė priežiūra. Šilumos punkto priežiūra. Patalpų valymas ir teritorijos priežiūra. Smulkūs statybos ir remonto darbai.
  5. PARKAVIMO PASLAUGOS ADMINISTRAVIMAS. Vietinės rinkliavos už naudojimąsi parkavimo vietomis automobiliams statyti surinkimas. Mokėjimo ir leidimų administravimo bei kontrolės paslaugos vykdymas.
  6. KITOS PASLAUGOS. Mechanizuotas gatvių valymas. Viešųjų teritorijų vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas. Autobokštelio, mini ekskavatoriaus  nuoma. Miesto viešųjų patalpų ir viešųjų erdvių tvarkymas.

Jeigu Jūs ieškote patikimo darbų rangos partnerio – nedvejokite ir kreipkitės į mus! Pakonsultuosime, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir greitai bei kokybiškai suteiksime Jums reikiamą paslaugą!

Daugiau informacijos tel. nr. +370 65 973881 arba el. paštu kac@sga.lt