Informacija gyventojams, turintiems buvusio parkavimo paslaugų administratoriaus (UAB „Stova“) parkavimo leidimus!

Primename, kad nuo 2023 m. gegužės 1 d. pasikeitė Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti nuostatai ir parkavimo paslaugų administratorius, todėl:

NEPAMIRŠKITE, kad Jūsų turimas UAB „Stova“ išduotas gyventojo leidimas galioja tik Jūsų turimų patalpų kieme!

PRAŠOME ATIDŽIAI SEKTI IŠDUOTO LEIDIMO GALIOJIMO TERMINĄ, o jam baigiantis nepamirškite kreiptis į mūsų Klientų aptarnavimo centro specialistus dėl naujo leidimo išdavimo (https://www.sga.lt/parkavimas/). Jeigu užmiršote ir nebežinote, kada baigsis Jūsų UAB „Stova“ (Unipark) išduotas gyventojo leidimas, galite tai sužinoti paskambinę į Klientų aptarnavimo centrą  telefonu +370 41 201120, el. paštu parkavimas@sga.lt arba atvykę adresu Aušros al. 53, Šiauliai. PRANEŠIMAS APIE JO GALIOJIMO PABAIGĄ NEBUS SIUNČIAMAS. Vėliau, kai jau Jūsų duomenys bus UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ duomenų bazėje, pranešimus apie besibaigiančius leidimų galiojimus, jeigu sutikime dėl asmens duomenų tvarkymo pažymėjote, kad sutinkate gauti tokią informaciją el. paštu, gausite automatiškai.

NEBŪTINA LAUKTI SENOJO GYVENTOJO LEIDIMO TERMINO PABAIGOS! Jeigu norite, kad Jūsų gyventojo leidimas galiotų ne tik Jūsų turimų patalpų kieme, bet ir gatvėje, kurios adresu yra registruotos patalpos ir / arba iš kurios yra privažiavimas prie Jūsų turimų patalpų, kreipkitės į UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ Klientų aptarnavimo centro specialistus dėl naujo leidimo išdavimo (https://www.sga.lt/parkavimas/) arba naudokitės mūsų e-savitarnos sistema (https://savitarna.sga.lt/account/login).

AUTOMOBILIO VIDUJE UŽ PRIEKINIO STIKLO PALIKTAS LAPAS SU NURODYTAIS KITO AUTOMOBILIO VALSTYBINIAIS NUMERIAIS, NĖRA GALIOJANTIS PARKAVIMO LEIDIMAS! Norėdami prie UAB „Stova“ išduoto gyventojo leidimo priskirti kito automobilio valstybinį nr., kreipkitės į Klientų aptarnavimo centrą, el. p. parkavimas@sga.lt arba tel. nr. +370 41 201120, kad UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ duomenų bazė būtų papildyta Jūsų kontaktiniais duomenimis ir turėtumėte galimybę naudotis mūsų savitarnos sistema (https://savitarna.sga.lt/account/login), kurioje galėsite ne tik savarankiškai pasikeisti automobilio valstybinį nr., bet ir naudotis kitomis paslaugomis.