Šiaulių gatvių apšvietimas – „Investicijų lyderis 2023“ nominantas

2023-ieji metai bendrovei „Šiaulių gatvių apšvietimas“ buvo pilni iššūkių ir nepaprastai darbingi metai. Mūsų pastangos neliko nepastebėtos, todėl džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2024 m. balandžio 25 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ „Investicijų lyderis 2023“ apdovanojimą.

Nominacija įteikta už tikslingai, produktyviai ir tvariai atliktas investicijas, kurios padarė reikšmingą įtaką ne tik bendrovės veiklai, bet ir viso miesto gerovei – atliktų projektų dėka jau dabar taupoma ir bus taupoma ateityje nemažai miesto lėšų, efektyviau atliekamos viešosios paslaugos, tausojama gamta.

Investicijų sėkmę pirmiausiai lėmė Šiaulių miesto mero Artūro Visocko pasitikėjimas, palaikymas bei darbas kartu. Nuoširdžiai dėkojame merui ir jo komandai už lyderystę, už betarpišką ir intensyvų bendradarbiavimą suteiktų iššūkių akivaizdoje, nes būtent miesto lyderio atkaklumo dėka 2021-2023 m. Bendrovė įgyvendino projektą pagal ES finansavimo sutartį pagal Energinio efektyvumo didinimo priemonę – įgyvendinti Šiaulių miesto gatvių apšvietimo sistemos modernizavimo projektą, kurio tikslas – mažinti gatvių apšvietimui suvartojamą elektros energijos kiekį, tuo pačiu mažinant Šiltnamio efektą sukeliančių dujų (CO2) emisiją; nuo 2023 m. gegužės 1 d. Bendrovė pradėjo teikti Vietinės rinkliavos už Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nustatytas vietas automobiliams statyti surinkimo, administravimo ir kontrolės paslaugas; nuo 2023 m. sausio 4 d. reorganizavus UAB „Saulės dominija“ ir prijungus prie Bendrovės, UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ perėmė daugiabučių namų administravimo paslaugas.

Taip pat dėkojame Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams už įteiktą UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ apdovanojimą, kuris privertė mus trumpam stabtelėti ir pamatyti, kiek daug vis tik visi kartu mes padarėme.