Šiaulių miesto savivaldybė skelbia apklausą dėl „Švaros dienos“ tinkamiausio laiko!

Šiaulių miesto savivaldybės administracija, siekdama užtikrinti gyvenamosios aplinkos gatvių švarą, yra nustačiusi laiką, skirtą gatvių švarai užtikrinti. Tai laikas, kuomet tam tikrose gatvių atkarpose draudžiama statyti automobilius taip sudarant galimybę prižiūrėti visą gatvės plotą, įskaitant ir pakraščius.

Išplėtus apmokestinamas zonas ir pakeitus minėtoms funkcijoms atlikti skirtą laiką, buvo susidurta su gyventojų nepasitenkinimu. Todėl, atsižvelgiant į gyventojų skundus dėl Centrinėje miesto dalyje nustatytų vakarinių (17-21) valandų, kai gatvių tvarkymą gali atlikti Šiaulių miesto savivaldybės parinktas paslaugų tiekėjas, administracija skelbia apklausą. Apklausos tikslas – gauti tų daugiabučių namų gyventojų, kurie patenka į Šiaulių miesto mokamas transporto priemonės stovėjimo zonas, nuomonę, kuriuos sprendimas palietė labiausiai.

Kviečiame daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkų ir administratorių, patenkančių į Šiaulių miesto mokamas transporto priemonės stovėjimo zonas, pateikti gyventojų apklausos protokolinius sprendimus dėl tinkamiausio „Švaros dienos“ laiko jų administruojamoje gyvenamojoje teritorijoje. Protokolinių sprendimų lauksime iki 2023 m. birželio 23 d. el. paštu aplinka@siauliai.lt.

Prašome pateikti balsavimo rezultatus šioms alternatyvoms. Vienas namų ūkis gali rinktis vieną, labiausiai jų poreikius ir interesus atitinkančią, alternatyvą:

  1. 8:00-12:00 val. (nurodyti balsavusių skaičių);
  2. 12:00-16:00 val. (nurodyti balsavusių skaičių);
  3. 17:00-21:00 val. (nurodyti balsavusių skaičių);
  4. Gatvės nevalyti (taikoma visais metų laikais) (nurodyti balsavusių skaičių).

Informacija iš Šiaulių miesto savivaldybės Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus.